Львівські митники затримали «море спиртного»

gor3Сьогодні, 09 березня, в зону митного контролю пункту пропуску «Краковець – Корчова» з  Республіки Польщі прибув автомобіль під керуванням громадянина України.  Для перетину кордону він обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Однак під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі  таких товарів. Автомобіль було виведено в зону поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там e багажному відділенні та салоні автомобіля працівники митниці виявили 1044 пляшки спиртного відомих торгових марок, зокрема «Finlandia», «Sauza», «Chivas».

Так, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю «зелений коридор», тобто намагався перемістити через митний кордон України товар,  який відповідно до статтей 376 та  378 МКУ підлягає обов’язковому письмовому декларуванню.

Зазначені дії мають ознаки порушення ст. 471 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено, його  вартість буде встановлено додатково. Справу скеровано до суду.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.