п`ятниця, 22 вересня

Львівські митники відзначили професійне свято коштовною знахідкою

26 січня 2016 року, у Міжнародний день митника, працівники митного поста «Краковець»  у пасажирському мікроавтобусі знайшли приховані від митного контролю 9,5 кілограмів  бурштину.

Коштовне каміння намагались вивезти до Республіки Польщі двоє мешканці Львівщини. Для перетину кордону вони обрали смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим заявили  про відсутність у них  будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені обмеження.

Під час проведення  візуального огляду у митників виникла підозра щодо наявності в автомобілях  товару, що переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим, автомобілі було переведено у місце поглибленого догляду транспортних засобів. Там у салоні автомобіля під пасажирськими сидіннями митники знайшли необроблене каміння жовто-коричневого кольору, різної геометричної форми, загальною вагою   понад 9,5 кг.

Таким чином, гр. України, вчинили  дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого  ст. 483  Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар та транспортний  засіб вилучені. Їх вартість буде встановлено додатково.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.