Вівторок, 21 травня

Львівські медики отримали інкубатор для перевезення недоношених дітей

Львівському обласному перинатальному центру передали з Німеччини інкубатор для перевезення передчасно народжених дітей з різних куточків Львівської області. Медзаклад вперше отримав таке обладнання. Інкубатори, які були у Центрі дотепер, дозволяли перевозити дітей лише між відділеннями закладу, повідомив 25 липня голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Джерело: ZAHID.NET.
Львівські медики отримали інкубатор для перевезення недоношених дітей
У цьому інкубаторі лікарі зможуть перевозити “поспішайок” з різних районів області

«Новий інкубатор має безперебійне живлення, посилену амортизаційну базу, що зменшує вібрації при транспортуванні, забезпечує оптимальні температуру та вологість для передчасно народженої дитини. За допомогою нього у Львівський обласний перинатальний центр транспортуватимуть «поспішайок» з віддалених районів області», – повідомив Максим Козицький.

 

Також у перинатальний центр передали офтальмоскоп, апарат для лазерної корекції зору недоношеним діткам та медикаменти на понад 10 тисяч євро. Загальна вартість допомоги – понад 120 тисяч євро.

Цю допомогу до Львова передали працівники лікарні Ернста фон Бергмана, громада міста Потсдам та медики Дрездена.

За словами Максима Козицького, з клінікою Ернста фон Бергмана Львівщина співпрацює уже понад п’ять років. Від початку повномасштабної війни медзаклад вп’яте надає гуманітарну допомогу Україні. Раніше передавали ліки для «поспішайок», апарати ШВЛ, рентген-апарати, які скеровували у медзаклади Миколаєва, Чернігова, Києва, Харкова, Сіверськодонецька та інших міст.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.