Львівські лікарі врятували життя пацієнтові з підробленим ковід-сертифікатом

Чоловік, який купив сертифікат про щеплення, зізнався про це тільки після виписки з лікарні, пройшовши всі кола пекла в реанімації.

Про це повідомив медичний директор 8-ї клінічної лікарні Львова Максим Павлов — пише Вголос.

За його словами, до лікарні потрапив  молодий чоловік із гарячкою, кашлем та позитивним ПЛР-тестом.  Під час госпіталізації він заявив, що вакцинований двома дозами.

«Але перебіг його захворювання дуже сильно відрізнявся від того, що ми звикли бачити у вакцинованих пацієнтів. Він хворів стрімко, важко і не прогнозовано. І навіть потрапив у палату інтенсивної терапії», – каже лікар.

Максим Павлов говорить, що температура у пацієнта різко підвищилася, він став кисневозалежним. За його життя в реанімації лікарі боролися сім днів.

На щастя, молодий чоловік одужав. І тільки під час виписки обмовився, що дуже шкодує, що не сказав правду, і що насправді купив сертифікат вакцинації.

«Це була така розмова, майже сповідь. Він сказав, що дуже жалкує, що скористався послугами людей, які виготовляють фальшиві документи. І через це пройшов всі ці кола пекла, які проходять пацієнти в інтенсивній терапії. Адже частина з них просто не виживають», – говорить медичний директор 8-ї клінічної лікарні.

Зазначимо, що лікарі, на запитання журналістів, чи цікавляться вони у пацієнтів про справжність сертифікатів про вакцинацію, відповідають, що за цим не стежать. Лікарі стежать за перебігом хвороби. То ж помітили, що пацієнти, які недужі на COVID-19 та  мають вакцинацію двома або однією дозою вакцини, хворіють легше, менш кисневозалежні й одужують швидше.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.