Львівські лікарі рятували життя чотирирічного хлопчика, який проковтнув лампочку від гірлянди (ФОТО)

Львівські медики рятували життя чотирирічного хлопчика, у якого до бронхів потрапила лампочка від гірлянди. Про це повідомили на сторінці львівського обласного «Охматдиту».
Джерело: Варта1.
Лампочку від гірлянди дістав без жодного розрізу торакальний хірург Олександр Колодій.
Як розповідають у лікарні, родина зі Львова дістала коробки з прикрасами, щоб прикрасити ялинку.
 
“В якийсь момент 4-річному синочку до ротика потрапила світлодіодна лампочка з гірлянди. Малеча чемна, раніше не брав до рота сторонніх предметів, чому вирішив спробувати світло на смак – важко пояснити. Але за якусь мить хлопчик проковтнув лампочку, почав кашляти і задихатися. Батьки вирішили не гаяти часу викликали швидку допомогу, яка і привезла малого до нас на Лисенка.” – розповідають у лікарні.
Чергові лікарі зробили рентгтен і побачили стороннє тіло у дихальних шляхах. Діставали його з допомогою бронхоскопії, тобто без жодного розрізу.
“Гострими, направленими в різні сторони вусиками лампочка “дивилася” на мене. Вуса під час дихання травмували слизову оболонку в ділянці біфуркації трахеї, там уже утворилися дрібні крововиливи. Я захопив вусики щипцями і завів їх у тубус бронхоскопа, щоб під час видалення не травмувати ними бронхи і трахею. Разом з тубусом дістав лампочку з бронха дитини”, – пояснив торакальний хірург Олександр Колодій.
Кожен випадок стороннього тіла – унікальний. Але щоразу лікарі  шукають рішення для порятунку малечі.
Зараз  маленький пацієнт уже поїхав додому.
Дорослі, свято наближається, але не втомлюємося нагадувати: будьте обережними з усіма дрібними і гострими предметами, якщо у домі є маленькі діти! Маленькі дослідники мають звичку пробувати усе на зуб. Хай свята минуть безпечно!” – наголошують лікарі. 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.