Львівські лікарі допомогли дівчині, в якої нарощені вії призвели до випадіння природних

У 17-річної дівчини зі Львівщини нарощені вії спричинили випадіння природних. Львівські лікарі призначили їй місцеве лікування. Про це повідомили у Центрі дитячої медицини «Охматдит».

Джерело: Tvoemisto.tv.

Дівчина нарощувала вії перший раз. За певний час штучні вії почали відпадати разом із її віями. Відтак, вона звернулась до майстра, яка виконувала процедуру, але та не знала, що робити. У аптеці дівчині порадили догляд за віями – спеціальну олійку, що лише погіршило ситуацію. У неї зʼявився білий, липкий наліт на верхніх і нижніх повіках обох очей. 

Із набором цих скарг дівчина звернулась до офтальмологів «Охматдиту». Після огляду та обстеження фахівці зʼясували, що нарощення спричинило індивідуальну реакцію (непериносимість) у дівчини, що проявилось у вигляді випадіння вій разом з білим клейким нальотом, а подальше використання олійки лише погіршило цю ситуацію.

Пацієнтці призначили місцеве лікування та часті огляди у найближчий період.

Лікарі наголошують, що найчастішими наслідками процедури нарощення вій  є травми чи опіки очей, інфікування, сторонні тіла рогівки чи повік, алергічні реакції, зокрема набряки й подразнення. А також втрата вій через недостатню кваліфікацію фахівця.

Шкідливий вплив може спричиняти безпосередній контакт зі штучними віями, а також речовини у складі клею для фіксації волосків. Хімічне пошкодження слизової без належної терапії в найгіршому варіанті призводить до проблем із зором. Тож, офтальмологи радять не робити таких процедур.

Нагадаємо, команда урологів Центру «Охматдит» у Львові успішно прооперувала 7-місячну Олівію із Тернополя, у якої був гідронефроз 3-4-го ступеня: захворювання, спровоковане порушеннями відтоку сечі від нирки. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.