Понеділок, 22 квітня

Львівське пиво із зображенням Путіна стало експонатом Британського музею

Кураторка Британського музею Леонора Бейрд-Сміт зробила експонатом пляшку пива львівської пивоварні «Правда».

Про це повідомило Суспільне з посиланням на публікацію сайту музею. Пиво мало назву «Putin Huilo», а на етикетці розмістили карикатуру на Володимира Путіна та Дмитра Медведева.

«Пляшка з етикеткою, на якій зображено оголеного Володимира Путіна на троні з мініатюрним Дмитром Медведєвим на колінах, який тримає ядерну бомбу в оточенні танків, озброєного солдата, забризканих кров’ю машин і нафтових свердловин», – сказано в описі.

У кураторському коментарі до експоната додано, що після початку повномасштабного вторгнення львівська пивоварня припинила виробництво алкоголю та розпочала займатися виготовленням «коктейлів Молотова» – імпровізованих запалювальних бомб, названих на честь В’ячеслава Молотова, який стверджував під час Другої світової війни, що «бомбардування Фінляндії – це скидання харчових продуктів».

Кураторка колекції також додала, що компанія використовувала пляшки пива Golden Ale, яке раніше назвали «Putin Huilo» на честь популярної футбольної кричалки, що з’явилася 2014-го року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.