Львівська вчителька, яка цитувала Гітлера, подала в суд на міську раду і школу

487
Мар’яна Батюк

У судовому позові вона вимагає визнати наказ про її звільнення незаконним.

Звільнена за допис у соцмережі про Адольфа Гітлера вчителька історії львівської школи №100 Мар’яна Батюк подала позов до суду на школу та департамент гуманітарної політики Львівської міськради, повідомляє Zaxid.net.

У позовній заяві Мар’яни Батюк зазначено, що вона вимагає скасувати наказ директора школи №100 про її звільнення «за вчинення аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи» та поновити її на посаді заступника директора з питань виховної роботи з 25 квітня.

Депутатка Львівської міськради від «Свободи» привітала з днем народження Гітлера
Депутатка Львівської міськради від «Свободи» привітала з днем народження Гітлера

Також вона вимагає виплатити їй середню заробітну плату за час вимушеного прогулу. Шевченківський районний суд Львова уже прийняв цю позовну заяву та призначив слухання на 25 червня.

Наразі Мар’яна Батюк, яка також є депутаткою Львівської міськради не коментувала своє рішення. Вона змінила номер телефону через те, що отримує анонімні погрози у приватних повідомленнях. Також вона видалила свою сторінку у Facebook.

Нагадаємо, що учителька історії львівської школи №100, яка також була заступницею директора з виховної роботи та депутаткою ЛМР від ВО «Свобода» Мар’яна Батюк, поширила на своїй сторінці у Facebook посилання з привітанням Гітлера з Днем народження, що супроводжувався цитатою «Великий чоловік, як не крути…». Крім цього, вона навела цитати із книги Гітлера.

Повідомлення на сторінці Мар’яни Батюк з’явилося вранці, 20 квітня, а вже за годину його видалили. Пізніше на своїй сторіці вона повідомила, що її сторінку, вочевидь, зламали, і вона нічого подібного не писала. Через п’ять днів її звільнили зі школи. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що у львівських школах не можуть працювали люди, котрі прославляють Гітлера чи Сталіна.