Львівська облрада на сесії вирішить питання подальшої роботи керівництва лікарні “ОХМАТДИТ”

На найближчій сесії Львівської обласної ради депутати вирішать подальшу долю керівниці Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ” Олександра Бурда, інформує кореспондент Гал-інфо.

Олександра Бурда. Фото – прес-служба Львівської обласної ради.

21 січня під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської облради заслухали звіт директорки лікарні на займаній посаді та інформацію щодо виконання завдань, заходів та результативних показників у 2021 році Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021-2025 роки. 

Як повідомила Олександра Бурда, станом на кінець року лікарня мала заборгованість у розмірі 508 тис грн за комунальні послуги. Окрім того, за її словами, серед основних проблем – фінансування зарплат, а також нездорова атмосфера в лікарні.

Вона розповіла, що її приймали на роботу із нав’язаними їй заступниками.

“Тоді давайте ми усі разом підемо у відставку. Ми йшли командою і підемо командою”, – сказала Бурда і додала, що її заступники “виганяють її на пенсію”.

За підсумками звіту, члени комісії не змогли визначитись. Пропозицію визнати звіт “незадовільним” підтримали 4 членів комісії, а ще 4 – утримались. Відтак рішення не прийняли і залишили остаточне рішення за депутатським корпусом.  

Додамо, що сесія Львівської обласної ради може відбутися 8 лютого.

Нагадаємо, як раніше повідомляло Гал-інфо, працівники Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ оголосили недовіру директорці медзакладу Олександрі Бурді.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.