Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» отримала нове обладнання для ультразвукової діагностики

Сьогодні, 18 грудня 2015 року, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» за кошти Львівської обласної ради отримала нове обладнання для ультразвукової діагностики.

УЗД апарат Vivid S5 універсальна ультразвукова система з акцентом на серцево-судинні дослідження. Розширені кардіологічні функції і широкі можливості загальної візуалізації, включаючи судини, черевну порожнину, педіатрію, дослідження плоду і акушерство. Експертна діагностика, параметрична візуалізація та кількісний аналіз дозволяють Vivid S5 проводити глибокий ехокардіографічний аналіз. Головною перевагою системи є висока частота кадрів в секунду, що, в поєднанні з візуалізацією експертного рівня, дає можливість бачити і аналізувати найдетальніші структури та в реальному часі спостерігати сердечні скорочення без затримки.

«Апарат УЗД це обладнання нової генерації і є вкрай необхідним для «ОХМАТДИТу» – повідомив в.о. головного лікаря Вальдемар Надіжко.

«Це вагомий внесок Львівської обласної ради та Департаменту ОЗ у галузь дитячої кардіології. Апарат Vivid S5 допоможе виявляти проблеми на ранній стадії. Від хорошої діагностики залежить результат подальшого лікування. Нове обладнання ультразвукової діагностики допоможе виявляти критичні вади серця, що призведе до зменшення дитячої смертності» – зазначила головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з дитячої кардіоревматології Ольга Куриляк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.