Львівська міськрада обмежила продаж алкогольних напоїв у місті

Від сьогодні, 20 квітня, Львівська міська рада обмежила продаж алкогольних напоїв у закладах громадського харчування. Відповідне розпорядження №119 опубліковане на сайті Львівської міської ради.

Джерело: Варта1.

“Заборонити з 20 квітня 2023 року і до закінчення терміну, на який було введено воєнний стан, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв закладам торгівлі та громадського харчування усіх форм власності на території Львівської міської територіальної громади з 21.00 год до 12.00 год. Відповідно до ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями суб’єктами підприємницької діяльності”, – йдеться у розпорядженні ЛМР.

Так, до завершення воєнного стану продавати алкогольні та слабоалкогольні напої заклади торгівлі та громадського харчування на території Львівської громади можуть лише з 12:00 до 21:00. За порушення підприємців очікує штраф від 6,8 тис. грн до 13,6 тис. грн.

Окрім того, забороняється продаж будь-яких алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також працівникам правоохоронних органів.

Контроль за дотриманням закладами вимог розпорядження здійснюватиме Головне управління Нацполіції у Львівській області та Управління патрульної поліції у Львівській області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.