Львівська дитяча лікарня просить міську раду запустити транспорт до медустанови

Львівська лікарня «Охматдит» звернулася до міської ради з проханням, щоб до установи запустили громадський транспорт. Відповідну петицію опублікували на сайті місцевих петицій. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Звертаємося з проханням щодо запуску маршруту громадського транспорту до лікарні «Охматдит», що розташований на вулиці Лисенка, 31. На сьогоднішній день батьки дітей, яким необхідна медична допомога, мають складнощі з доступом до закладу через відсутність громадського транспорту по вулиці, що веде до лікарні. Це створює значні труднощі для батьків, особливо тих, у кого немає власного транспорту», – йдеться у тексті петиції. 

Зокрема, там вказали, що запуск маршруту громадського транспорту до дитячої лікарні дозволить батькам з легкістю дістатися до закладу з дітьми, забезпечуючи швидкий та зручний доступ до медичних послуг. Окрім цього, цей маршрут буде зручним і для туристів Львова, які захочуть відвідати гору Високий замок чи парк. 

«Хочемо зазначити, що цей маршрут є також соціально-необхідним, оскільки з початком повномасштабної війни до нашої лікарні поступає багато дітей із прифронтових зон країни, внутрішньо переміщених осіб, яким важко добиратися до лікарні. Тому, просимо віднайти кошти в бюджеті міста, як витрату на критичні об’єкти та знайти можливість запровадити маршрут», – додали у петиції. 

Петицію можна підписати за посиланням. 

Зазначимо, що у 2016 році у Львові запровадили експериментальний автобусний маршрут – «Під Дубом – Високий Замок». А у 2022 році до лікарні планували запровадити повністю новий маршрут, який сполучить дві проблемні зони низької щільності забудови – це, з однієї сторони, вул. Кордуби і вул. Старознесенська, а з іншої – вул. Кривоноса, вул. Довбуша, і, зокрема, «Охматдит».

Додамо, що наразі найближчими зупинками громадського транспорту до «Охматдиту» є «Військовий госпіталь» за 600 м. і «вул. Підвальна» за 750 м. Туди їдуть:

Автобуси:

  • №18 «Вул. Глинянський Тракт – Вул. Суботівська»;

  • №37 «Вул. Під Голоском – Вул. Гната Хоткевича»;

  • №39 «Авторинок – Вул. Грінченка»;

  • №46 «Санта-Барбара – Вул. Миколайчука»;

  • №47 «Санта-Барбара – М/Н Рясне»;

Електротранспорт:

  • Трамвай №2 «Вул. Пасічна – Вул. Коновальця».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.