З чаєм, електрикою та обігрівачами: як працюють Пункти Незламності у Львівському районі

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький розповів, що у Львівській області розгорнули уже 239 таких пунктів.

Як розповів у своєму ранковому зведенні сьогодні, 25 листопада, начальник Львівської ОВА Максим Козицький, на Львівщині розгорнули уже 239 Пунктів Незламності.

«Якщо довго нема світла, у них можна зарядити ґаджети, зігрітися і випити чогось теплого. Пункти розгортають не лише у містах районного значення, а й в невеликих містечках», – повідомив очільник Львівщини.

У цьому матеріалі розкажемо про Пункти Незламності у Львівському районі.

На території Зимноводівської громади розгорнули вже шість Пунктів Незламності. За потреби, додаткові запрацюють на базі шкіл, дитячих садочків та інших адміністративних будинків.

«Такі місця обігріву починають працювати у разі тривалої відсутності електроенергії в населеному пункті. Тут можна зігрітися, зарядити телефони та павербанки, під’єднатися до інтернету, приготувати гарячі напої, їжу», – розповів заступник сільського голови Зимної Води Назар Оліярник.

Пункт Незламності

Один з пунктів розгорнули на базі дитсадка у Зимній Воді.

«В нашому навчальному закладі є всі умови для того, щоб розгортати пункт Незламності для односельчан. Перш за все, тут мешканці зможуть знайти тепло, в нас є дизель-генератор. Тут безпечно – в разі повітряної тривоги є укриття, де можуть вміститись 500 людей. Ми надамо умови і для того, щоб в пункті можна було переночувати – наприклад, спортивні мати, які можна розстелити», – зазначила директорка дитсадка в Зимній Воді Марія Батіг.

Також Пункти Незламності розміщені у Львівському районі за такими адресами:

  • Приміщення КНП «ЦПМСД» Оброшинської сільської ради, село Оброшино, пр-т Вольського, 9а;
  • ЗДО “Дитячий всесвіт” Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області,
  • село Зимна Вода, вул. Сагайдачного, 2;
  • Село Давидів, ліцей, вул. Галицька 4б;
  • Село Ямпіль, вул. Шевченка 12.

Президент Володимир Зеленський заявив, що «Пункти Незламності», які почали діяти по всій Україні в умовах знеструмлення через російські ракетні удари, функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно як місця тимчасового перебування.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.