Власниця квартири на Львівщині вигнала родини військових із орендованого житла

Днями у соцмережах ширилося відео конфлікту між власницею квартири та орендарями, які є військовими. Інцидент трапився у Городку, що поблизу Львова. На опублікованому відео видно і чути, як власниця квартири поводиться агресивно, називає орендарів злодіями та лається. ZAXID.NET дізнався деталі конфліктної ситуації і з’ясував, що її вже владнали. Власниця квартири теж прокоментувала ситуацію.

Власниця квартири казала орендарям, що потрібно буде з’їхати в середині червня, однак вже 1 червня прийшла їх виселяти

Інцидент трапився у четвер, 1 червня, у Городку, що поблизу Львова. Деталі ZAXID.NET розповів один із орендарів квартири Андрій Б. [на прохання військового ім’я змінено], якого разом із батьком та братом з Одеси відрядили на Львівщину по службі ще взимку. Однак квартиру в Городку вони зняли лише півтора місяці тому, коли до Андрія Б. приїхала дружина. До цього жили в гуртожитку. Конкретних строків оренди не обговорювали, оскільки є військовослужбовцями і в будь-який момент їх можуть відрядити в інше місце.

Власниця квартири, прізвище та ім’я якої військові відмовилися називати, казала орендарям, що потрібно буде з’їхати в середині червня, однак вже 1 червня прийшла їх виселяти, обґрунтовуючи це сімейними проблемами, мовляв, їй потрібна квартира. З власних джерел ZAXID.NET стало відомо, що власницею квартири є Мирослава Мацан.

«Вона попередила 25 травня, що потрібно буде з’їхати 12 червня. А потім 1 червня у неї щось змінилося і вона прийшла нас виселяти», – розповів Андрій Б.

Жінка розізлилася після того, як орендарі відмовилися виходити з квартири, допоки їм не повернуть гроші. Вони заплатили 20 тис. грн за два місці наперед. Відео інциденту опублікувала у Tik Tok дружина Андрія Б. Ольга. А зняв конфлікт його батько. Як видно із оприлюдненого відео жінка поводилася дуже агресивно. При цьому військові реагували спокійно.

«Я в своїй хаті, роблю, що хочу. А ти прийшов злодій, розумієш,, злодій? Сідай я сказала, бо я тебе при*бу зараз. Я – в своїй хаті, а ти прийшов злодій. Ти мені не упрікай. Ну Наталю, ти видиш, яке би*ло? Ти видиш, яке би*ло, Наталю? Ну то піз*ець, ти розумієш? Нагле, нагле. Я зараз візьму вазу, пізд*ну по голові, і буде видно. Я тобі як закрию, бл*дь, ти зараз балконом вилізеш. Я тобі дам гроші, ти гроші кур*а заплатив, ти видів хоч гроші, бл*дь? Ну то піз*ець, Наталю. Що я це взяла, кур*а, дибілів?», – говорить жінка на відео час від часу до військових і до співрозмовниці по телефону.

Відразу після цього інциденту військові написали заяву у поліцію.

У коментарі ZAXID.NET власниця квартири Мирослава Мацан розповіла, що жильці понищили її майно. За словами жінки, все розпочалося з того, що вона зробила їм зауваження за безлад в квартирі і попросила поприбирати.

«Я подзвонила Олі 30 чи 31 числа. Я тільки раз була в квартирі за той час, що вони жили. Був безлад. Я сказала: “Оля, ви до 12 числа, щоб мені в хаті був порядок, ідеальний”, бо я прийшла, а порядку не було. Вона сказала, що добре. За кілька хвилин подзвонив її чоловік Андрій Б. і почав мене лаяти», – розповіла Мирослава Мацан.

Після цього, як стверджує жінка, вона приїхала на квартиру. Тоді й виникла сварка.

«Я не хотіла їх ще виганяти. Але вони вже самі збиралися з’їжджати. Вони мені дуже багато речей понищили. Антену порізали, сковорідки та каструлі попсували, меблі на кухні здулися. Також колонка текла, вони каструлю підставили, але мені не казали про поломку. Завдані збитки мені ніхто не повернув. Вони навіть комунальних ще не оплатили», – зазначила власниця квартири.

Попри те, що жінка звинувачує родини військових у тому, що вони знищили деякі речі в квартирі, вона віддала їм гроші. Йдеться про 14 тис грн за півтора місяця. Натомість жінка обіцяє у понеділок написати заяву у поліцію, адже зробила на телефон фото пошкоджень.

«Я їм віддала гроші, все, як вони хотіли. Під розписку. Але я піду в поліцію, бо вони мені багато збитків зробили», – додала Мирослава Мацан.

Андрій Б. також повідомив ZAXID.NET, що після розголосу ситуацію владнали.

«Ситуацію владнали сьогодні, з сином цієї жінки. Дуже адекватний чоловік. Він вибачився та повернув нам гроші. Нам повернули 10 тис. грн за цілий місяць та 4 тис. грн. Так як два тижні ми прожили, а ще два – ні», –додав чоловік.

Андрій Б. розповів, що в трикімнатній квартирі проживали п’ятеро людей. Він з дружиною, його тато з мамою та брат. Усі чоловіки – військовослужбовці. У квартирі сім’я проживала місяць та два тижні.

«Я, мій тато та брат служимо у прикордонних військах, номер частини розголошувати не можу. Ми з Одеси, моя дружина з Рівного. До війни я та тато працювали в Європі. Одразу після початку війни повернулися для захисту нашої держави. Поки нашу частину прикомандирували до Львова, ми винаймаємо тут квартиру», – розповів Андрій Б.

Чоловік зазначив, що заяву, яку раніше написали в поліцію, заберуть. Зараз вся сім’я живе у знайомих. Відтак мама та дружина Антона Білоруського повернуться в Одесу, а чоловік разом з братом і татом поселяться у гуртожитку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.