Відсьогодні споживачі електроенергії Львівської області отримуватимуть її почергово,- Козицький

Електроенергією споживачів Львівщини забезпечують почергово: відключають орієнтовно на 8 годин, тоді повертають на 4 години, а згодом знову відключають приблизно на 8 годин.

Про це йдеться у розпорядженні Львівобленерго, нагадує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Через дефіцит потужності в енергосистемі до таких вимкнень змушені вдатися у всіх областях країни.

«Провів нараду з керівництвом «Львівобленерго» щодо цих вимкнень. Розумію, що ситуація складна, але графіки планових вимкнень мають бути чіткішими, щоб жителі області могли спланувати свій час. Чіткі графіки мають скласти й оприлюднити найближчим часом», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також, за його словами, важливо, щоб оператори «Львівобленерго» за 15-20 хвилин до вимкнення повідомляли про це об’єкти критичної інфраструктури та виробництва, які є у переліку тих, які дозволили від’єднувати від живлення. В працівників цих об‘єктів має бути час, щоб встигнути вимкнути обладнання чи перейти на інші джерела електропостачання.

Ситуація змінюється динамічно, відповідно потужність, яку надають для Львівської області може збільшуватись чи зменшуватись – відтак зростатиме, чи зменшуватиметься кількість й тривалість вимкнень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.