Від сьогодні на Львівщині діє оновлений цілодобовий графік відключень світла

Відключення відбуватимуться двічі на добу для кожної групи.

Від сьогодні, 17 листопада, на Львівщині запроваджують оновлений графік погодинних вимкнень світла, який діятиме цілодобово.

Джерело: пресслужба ПрАТ «Львівобленерго» , Твоє місто

«У зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів, графік погодинних вимкнень на Львівщині діятиме цілодобово з 17 листопада», – йдеться в повідомленні.

НЕК «Укренерго» запроваджує обмеження не лише у проміжку з 07:00 до 22:00, а впродовж усієї доби. Час відсутності електроенергії складатиме 4 години, однак відключення відбуватимуться двічі на добу для кожної групи.

Нагадаємо, 15 листопада під час масованої атаки по Україні у Львівську область прилетіло понад 10 ворожих ракет. Більшість з них збили сили ППО, однак кілька ракет влучили в обʼєкти критичної енергетичної інфраструктури. Щоб повністю відновити роботу енергооб’єктів у Львівській області до довоєнних показників, треба 8-12 місяців. Зараз область заживлена на 95%, але мешканців закликають дуже ощадливо споживати електроенергію, адже живлення відбувається за тимчасовою схемою. Зараз одночасно користуватися електроенергією можуть лише 30% абонентів області. Усі профільні служби працюють над тим, щоб ця цифра зросла.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.