Від коронавірусу помер працівник Збройних Сил із Львівщини

Чоловік мав хронічні супутні захворювання.

У Збройних Силах України зафіксували 12-тий летальний випадок внаслідок коронавірусної інфекції. Працівник ЗСУ зі Львівщини помер 15 жовтня. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України, пише Твоє місто.

Чоловік гостро захворів 13 жовтня, коли з’явилася задишка та сухий кашель. Цього ж дня звернувся за медичною допомогою. Його госпіталізували до відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Новояворівської районної лікарні з попереднім діагнозом «негоспітальна двобічна нижньодольова пневмонія». Позитивний результат ПЛР-тесту отримав 14 жовтня.

У пацієнта наростали ознаки дихальної недостатності і 15 жовтня його стан здоров’я значно погіршився, а інтенсивна терапія, на жаль, не дала позитивного результату. Чоловік, за повідомленням командування медичних сил, мав хронічні супутні захворювання.

Зазначимо, що вдома із коронавірусною інцекцією під наглядом медичної служби перебувають 11 військових та один працівник ЗСУ із Львівської області. Загалом у Збройних Силах України на коронавірусну інфекцію хворіє 944 особи. Всього за час пандемії одужали у ЗСУ 3 126 осіб

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.