У Львові та області запровадять нові графіки відключень світла

Якщо ж будуть аварійні відключення електрики, про це неможливо буде повідомити наперед.

У Львові та області запровадять нові графіки відключень світла для споживачів з наступного тижня. Відключення будуть плановими: вказуватимуть час, населений пункт, вулицю.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, пише ТСН.

Він запевнив, що відповідну інформацію надаватимуть заздалегідь, щоб люди могли розпланувати свій час.

Голова області зауважив – якщо будуть аварійні ситуації на об’єктах енергетичної інфраструктури, доведеться застосовувати аварійні відключення світла, про які неможливо повідомити наперед.

“Усі ці заходи – вимушені, через дефіцит електроенергії внаслідок ракетних ударів ворога по енергетичній інфраструктурі. Маємо потерпіти, щоб допомогти енергетикам та вдало пройти зимовий період”, – йдеться в заяві Козицького.

Він додав, що електропостачання – це проблема усіх, а не окремих областей, тож від свідомого та раціонального споживання кожного залежить ситуація всієї енергосистеми.

Нагадаємо, вранці 28 жовтня у Львові зупинили графік аварійних відключень світла. У “Львівобленерго” повідомили, що графік можуть поновити відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України.

Зауважимо, що водночас у Києві запроваджують екстрене відключення світла на невизначений термін. Тож складені напередодні графіки аварійних відключень вже неактуальні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.