Понеділок, 17 червня

Щоб відновити енергосистему Львівської області в повному обсязі, потрібно не менше ніж пів року – ОВА

Наслідки ракетних ударів, які сталися у Львівській області 15 листопада, гірші за ті, що були в жовтні, з урахуванням повторного влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури. Про це голова обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив 16 листопада в Telegram.

За його словами, усі три влучання завдали критичних пошкоджень. Щоб відновити роботу енергооб’єктів області до довоєнних показників, потрібно 8–12 місяців, сказав Козицький.

“Енергетики працювали упродовж усієї ночі. Станом на цю годину Львівщина заживлена на 95%. Але прошу кожного і кожну ощадливо споживати електроенергію, адже живлення відбувається за тимчасовою схемою”, – написав він.

Голова ОВА зазначив, що зараз одночасно користуватися електроенергією може лише 30% абонентів регіону. Профільні служби працюють над тим, щоб ця цифра зросла.

Він поінформував, що після масованих ударів у жовтні усі підстанції області обладнали додатковими захисними екранами. Крім того, мобільні оператори також швидше змогли налагодити роботу в екстрених умовах за допомогою дизель-генераторів, а місцева влада підготувала парк спеціальних автомобілів із гучномовцями, які інформували про завершення тривоги там, де не було електроенергії та, відповідно, не працювали електросирени.

Якщо порівнювати ситуацію з тією, яка була після масованих ударів у жовтні:

  • після жовтневих ударів усі підстанції нашої області обладнали додатковими захисними екранами;
  • мобільні оператори також швидше змогли налагодити роботу в екстрених умовах – за допомогою дизель-генераторів;
  • ЛОВА та ЛМР підготували більше спеціальних автомобілів з гучномовцями, які інформували про завершення тривоги там, де не було електроенергії і, відповідно, не працювали електросирени.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.