Вівторок, 27 лютого

Перевізники Львівщини заявили про повне відновлення приміських і міжміських перевезень

Перевезення пасажирів планують відновити з 23 червня і обіцяють дотримуватись вимог карантину

Перевізники Львівщини з вівторка, 23 червня, відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення. Відповідну заяву у понеділок оприлюднила Асоціація перевізників Львівщини, попри те, що офіційного дозволу влади про відновлення руху приміських і міжміських автобусів ще немає. Рішення про дозвіл має прийняти лише обласна комісія ТЕБ і НС, пише zaxid.net.

«Від завтра перевізники області відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину. Із 23 червня транспорт області працюватиме», – йдеться у повідомленні Асоціації перевізників Львівщини, поширеній у понеділок.

Таке рішення перевізники пояснили «численними проханнями пасажирів, громад, а також дозволом на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року». Зазначимо, у постанові справді вказано про відновлення пасажирських перевезень, але за рішенням обласної влади та зважаючи на ситуацію із захворюваністю на Covid-19.

Натомість АТП заявляють про відновлення перевезень без рішення влади. Обіцяють вжити усіх необхідних заходів, щоби перевезення були безпечними – перевозити лише пасажирів у захисних масках та за кількістю місць для сидіння.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень повідомив ZAXID.NET, що наразі обласна комісія ТЕБ і НС не приймала рішення про відновлення пасажирських перевезень. Водночас, він не виключив, що таке рішення може бути прийнято на засіданні, яке планується 22 червня о 18:00.

Нагадаємо, у середині червня перевізники Львівщини вирішили самовільно відновити приміські і міжміські перевезення, усупереч рішенню влади продовжити карантин. З 15-16 червня випустили на маршрути близько 60% автобусів від загальної кількості. Раніше автобусні перевезення здійснювалися в режимі спецперевезень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.