«Онур» збудує дорогу до нового пункту пропуску на Львівщині за 419 млн грн

Новий пункт пропуску планують облаштувати у Турківському районі

Дорожня компанія «Онур» капітально відремонтує дорогу у Турківському районі, що веде кордону із Польщею. Вартість робіт на цій дорозі –419,5 млн грн. Відповідні результати аукціону оприлюднили на платформі Prozorro у середу, 9 вересня.

У аукціоні на капітальний ремонт дороги Боберка–Бориня, що з’єднує трасу Львів–Ужгород із кордоном з Польщею, взяли участь дві компанії: «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Автомагістраль-Південь». Перемогла компанія «Онур», запропонувавши відремонтувати дорогу за 419,5 млн грн, що на півмільйона гривень менше за пропозицію конкурента.

Як розповів ZAXID.NET заступник керівника дорожнього департаменту ЛОДА Микола Одиноцький, зараз гравійна дорога Боберка–Бориня, протяжністю 26,8 км, перебуває у поганому стані. Підрядник має повністю перебудувати дорогу, облаштувавши асфальтно-бетонне покриття на цій дорозі.

Дорога Боберка–Бориня має протяжність 26,8 км

Дорога Боберка–Бориня має протяжність 26,8 км

Роботи з облаштування дороги планують розпочати ще цього року. Для цього з Державного дорожнього фонду виділили 90 млн грн. Загалом ремонт дороги до польського кордону триватиме близько трьох років.

Відремонтована дорога вестиме до кордону із Польщею, де у перспективі планують облаштувати новий пункт пропуску «Боберка–Смольник». Про облаштування цього пункту пропуску йдуть перемовини з 2009 року, однак до конкретних рішень не приступали через поганий стан дороги, що веде до кордону.

За словами Миколи Одиноцького, дорога Боберка-Бориня входить у проект «Мале карпатське коло», яке планують реалізувати в межах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Зокрема, планується відремонтувати та збудувати нові дороги, щоб об’єднати у кільце три області і скоротити відстані між ними. Раніше ZAXID.NET також повідомляв, що прикордонні села в межах Турківського та Старосамбірського районів планують з’єднувати новою дорогою і утворити кільце протяжністю 110 км.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: