Невакциновані діти можуть бути недопущені до освітнього процесу, – департамент освіти ЛОДА

489
вакцинація вакцинация щеплення

На Львівщині всього 38 тисяч 780 невакцинованих від кору дітей.

Про це сьогодні, 11 лютого, під час апаратної наради у Львівській ОДА повідомила директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, передає кореспондент Львівського порталу.

«У тих школах, де невелика кількість невакциновних дітей, план дій наступний. У директорів є списки нещеплених дітей. В середу-четвер зберуть їхніх батьків, на ці збори будуть вдруге запрошені працівники закладів охорони здоров’я, ті, які пройшли відповідні тренінги, щоби вчергове наголосити на необхідності проведення вакцинації», – розповіла Любомира Мандзій.

Також, за її словами, директорам шкіл доведений наказ Міністерства охорони здоров’я про організацію роботи кабінетів щеплення.

«Але не до кінця ще маємо у школах такі приміщення, де можна це забезпечити…», – зазначила вона.

Водночас Любомира Мандзій додала, що під час зборів з батькам їм вручатимуть нагадування щодо можливого недопущення невакцинованих дітей до навчального процесу:

«У середу та четвер кожному батьку та мамі нещепленої дитини буде вручене письмове підтвердження необхідності виконання ст.15 закону про вакцинацію дітей, де йдеться про те, що вони можуть бути не допущені до освітнього процесу».

Своєю чергою голова Львівської ОДА Олег Синютка додав: «Це дуже важливо, щоб це батькам вручили під розписку, щоб вони це знали».