Понеділок, 11 грудня

На Львівщині запрацює новий пункт пропуску для автомобілів

Наступного року відкриють для всіх транспортних засобах пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» на Львівщині, який зараз працює на тимчасовій інфраструктурі виключно для порожніх вантажних транспортних засобів. Загальна вартість робіт становить орієнтовно 100 мільйонів злотих (8 млн 650 тис. гривень). Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

«По договору із підрядником об’єкт має бути завершений до кінця 2024 року. Але за попередніми домовленостями між воєводством і підрядником об’єкт можуть відкрити в першому кварталі 2024 року. Загалом там вже все збудовано, наразі облаштовують благоустрій. Фінансує всі роботи польська сторона. Загальна вартість становить близько 100 мільйонів злотих», – зазначив він.

Пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» передбачає спільний контроль українських і польських митників та прикордонників, як на КПП Грушів.  

Нагадаємо, у лютому 2023 року у пункті пропуску «Нижанковичі-Мальховіце» почали пропуск вантажівок з максимальною вагою 7,5 тонн. Наразі пункт пропуску працює в режимі спеціального тимчасового переїзду через кордон. Тобто пропускають великогабаритні вантажівки, так звані TIRи, але тільки ті, що рухаються без вантажу. 

Додамо, що у квітні 2023 року розпочався завершальний етап ремонту дороги, що веде до ПП «Нижанковичі-Мальховіце». 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.