Понеділок, 26 лютого

На Львівщині відкрили велопішохідний маршрут завдовжки у 100 кілометрів

У Бориславі на території гірськолижного курорту «Буковиця» відкрили новий вело- та пішохідний маршрут «ВелоБескиди». Траса завдовжки у 100 кілометрів з’єднала три громади – Трускавецьку, Бориславську та Східницьку. Про це повідомили у Львівській ОВА — пише Tvoemisto.tv.

Зокрема, у межах проєкту проклали та розбудували пішохідно-трекінгову та велосипедну інфраструктуру, також створили безпечні умови для туристів, які мандрують гірською територією Львівщини. Крім того, збудували 15-метрову оглядову вежу на горі Цюхів Верх біля села Орів, з якої відкривається вид на весь регіон.

Зазначимо, на пішохідному та веломаршруті облаштували також байк-парк, встановили інформаційні туристичні знаки, створили веломайстерню та веломийку для мандрівників. Велодоріжки та велотраси облаштовані різної складності, загальною протяжністю 34,32 км. А пішохідні туристичні маршрути простягаються на 59,64 км. Також створений оздоровчий шлях «теренкур».

Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, маршрут «ВелоБескидів» є першим розвитковим туристичним проєктом, який переміг у конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. На втілення з держбюджету виділили понад 9 мільйонів гривень, також більше 800 тисяч гривень становило співфінансування з обласного бюджету.

Фото з сайту ЛОВА

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.