На Львівщині від коронавірусу помер водій швидкої

Мар’яна Сидора у важкому стані шпиталізували до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, де, попри лікування, він помер.

На Львівщині від коронавірусу помер водій швидкої Мар’ян Сидор. Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, пише Твоє місто.

“У сім’ї ЛОЦЕМД МК непоправна втрата – від COVID-19 сьогодні помер наш колега Сидор Мар’ян Антонович, який 30 років свого життя віддав служінню людям. Працював водієм екстреної допомоги на ПС-5 міста Львова. Завдяки його праці було врятовано багато людських життів.

Мар’яна Антоновича у важкому стані шпиталізували до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, де, незважаючи на зусилля лікарів, наш колега помер.
Висловлюємо щирі співчуття в цей скорботний час рідним та близьким Мар’яна Антоновича. Сумуємо разом з Вами й залишаємо теплі спогади про нашого товариша. Вічна пам’ять!

На жаль, COVID-19 не є міфом, вигадкою чи тим, чим можна злегковажити. Вірус не обирає, кого вражати, й у зоні ризику щодень перебувають наші медики. Бережіть себе і рідних!”

У сім’ї ЛОЦЕМД МК непоправна втрата – від COVID-19 сьогодні помер наш колега Сидор Мар’ян Антонович, який 30 років свого…

Gepostet von Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф am Mittwoch, 12. August 2020

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.