На Львівщині СБУ викрила і заблокувала російську «ботоферму», що керувалась з території Російської Федерації

На Львівщині СБУ блокувала діяльність розгалуженої мережі «ботоферм», які керувались з території Російської Федерації

Про це повідомляється на офіційній сторінці СБУ

Як зазначається у повідомленні, Служба безпеки України блокувала на території Львівської області діяльність розгалуженої мережі «ботоферм», які керувались з території країни-агресора.

Оперативники відділу кібербезпеки встановили, що організатори через відповідне телекомунікаційне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення керували електронними поштовими скриньками та обліковими записами у соцмережах з використанням фейкових персональних даних. Реєстрацію таких акаунтів в мережі «Інтернет», ділки здійснювали за допомогою SIM-карток українських та російських операторів зв’язку.
Загалом угруповання зареєструвало кілька тисяч активних акаунтів для поширення у соцмережах недостовірної інформації щодо ситуації в Україні, продовження гібридної війни проти нашої держави та здійснення впливу на свідомість людей з метою поширення негативного настрою в суспільстві та дискредитації української влади.
В рамках спільної спецоперації проведеної оперативниками СБ України на території нашої держави, схожа протиправна діяльність була виявлена та припинена в Києві, Сумах, Чернігові та Одесі.
Під час проведення обшуків слідчими та оперативниками СБУ виявлено і вилучено комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання (GSM-модеми та шлюзи), понад 15 тисячі SIM-карток операторів стільникового мобільного зв’язку України та Росії.
В результаті проведених заходів перевіряється версія щодо причетності до організації вказаної протиправної діяльності спеціальних та розвідувальних органів РФ.
Операцію провели оперативники УСБУ у Львівській під процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.