На Львівщині 28-річний чоловік помер від коронавірусу

На Львівщині померло ще 5 людей, інфікованих коронавірусом

Як повідомила заступниця міського голови Львова й керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна, на Львівщині померло ще 5 людей, інфікованих COVID-19. 

Так, сьогодні, 16 червня, помер 62-річний чоловік, який був на лікуванні в обласній інфекційній лікарні. Позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус отримали 8 червня.

Також сьогодні помер 28-річний чоловік. Він перебував на лікуванні в Центрі легеневого здоров’я. Позитивний ПЛР-тест отримали 6 червня.

Вчора, 15 червня, помер 80-річний чоловік. Перебував на лікуванні у 8-ій міській клінічній лікарні. Результат, що підтвердив у нього коронавірус, отримали 8 червня.

Також вчора помер 79-річний чоловік. Він був на лікуванні у Стрийській центральній районній лікарні. Позитивний ПЛР-тест отримали сьогодні.

12 червня помер 83-річний чоловік. Перебував на лікуванні у 8-ій міській клінічній лікарні. Позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус отримали 14 червня.

Нагадаємо, загалом у місті й області коронавірусну інфекцію діагностували у 3072 осіб. 639 пацієнтів одужали, 105 — померли.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.