На Бродівщині козуля покалічила трьох дітей

Усе розпочалось із того, що в селі Станіславчик на Львівщині багатодітна сім’я приручила козулю європейську (самця).

Джерело: Форпост.

Немає опису світлини.

“Більше року звір жив разом з родиною, – йдеться на фб-сторінці  Бродівської міської ради на Львівщині. – Діти назвали Бембі та годували з рук печивом і цукерками.

Маленьке козеня ночувало в хаті. Коли підросло – перемістили у хлів, поряд із свійськими тваринами.

Проте дика коза почала втікати за межі приватної території – часто бігала селом, лякаючи жителів. Протягом останнього часу до старости Володимира Ясінського надійшло чотири скарги від мешканців. Звір завдав тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому.

Реагуючи на звернення громадян, головні спеціалісти відділу юридичного супроводу, комунального майна, екології та благоустрою виконавчого комітету Бродівської міської ради зібрали комісію в складі представників Державної екологічної інспекції, поліції, спеціалізованих служб.

Людям, які тримали в себе на подвір’ї дику тварину, повідомили про потенційну небезпеку і загрозу для дітей, коли звір ще більше підросте. Також розповіли про наслідки утримання козулі в неприродному для неї середовищі, без вільного простору.

В результаті – козулю європейську погодилися передати в Мисливське господарство “Стир” для реабілітації та подальшого повернення у дику природу. Це – перший випадок із вилучення дикої тварини у нашій громаді.

Ми ж хочемо нагадати: якщо ви натрапили на дику тварину, що має ушкодження, не забирайте її додому. “

a221294418 5924809694260760 5986124957974179392 nФото з фб-сторінки Бродівської міськради

 
 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: