Мешканці зняли ще один кліп про аварійну дорогу на Львівщині. Відео

Дорогу не ремонтували вже 30 років.

Мешканці села Стрілки, що на Львівщині, знову зняли відео про аварійну дорогу Мшанець – Стрілки, яку просять відремонтувати вже кілька років. Відео опублікував місцевий священний Роман Гром, пише Твоє місто.

«Дорога Стрілки-Мшанець постійно перебуває в аварійному стані, що призвело до повного занепаду перспективного регіону. Життя тут, як на справжньому карантині: коли дощ – по дорозі плавають, а в сонячну погоду – задихаються. Можливість пересування дуже й дуже обмежена», – каже він.

Нагадаємо, торік у мережі опублікували кавер-відео на популярну пісню гурту Kazka, аби привернути увагу до аварійної дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки на Львівщині. Роботи мали почали у травні-червні, однак відклали через відсутність коштів. А 5 серпня отець Роман Гром опублікував на своїй сторінці у Фейсбук ще одне відео.

Читайте також: Музичне привітання владі: на Львівщині зняли кліп на пісню “Плакала” про жахливий стан доріг

Тодішній керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло на своїй сторінці у Фейсбук пояснив, що Старосамбірська РДА не внесла у титульні списки ремонтів на 2019 рік аварійну дорогу, тож її можуть відремонтувати або наступного року, або якщо цього року виділять додаткове фінансування. Тоді в коментарі Tvoemisto.tv отець Роман Гром зазначав, що мешканці готові перекривати дорогу. На пікет селяни вийшли 30 вересня.

Додамо, що у 2016 році відремонтували один кілометр асфальтованої частини, торік оновили ще 1,1 км. Аби відремонтувати всю протяжність дороги, за умови одного шару асфальтобетонного покриття, необхідно близько 60 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.