Львівщину очікує найскладніша зима, – ЛОВА

В умовах обмеженого електропостачання одним зі способів подолання кризових ситуацій буде розгортання пунктів обігріву.

Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА. 

Як зазначив Андрій Годик, ворог продовжує атакувати об’єкти критичної інфраструктури, зокрема енергетики. Так, після нещодавніх ракетних ударів без електропостачання залишились приблизно 2 млн мешканців області. 

З огляду на це і наближення опалювального сезону, область має бути готова до можливих критичних ситуацій при відсутності електро- та теплопостачання.

Одним із способів подолання кризових ситуацій буде розгортання пунктів обігріву. 

Андрій Годик наголосив, що пункти обігріву мають виконувати одночасно декілька функцій. Зокрема – укриття, обігрів, доступ до інтернету, при необхідності одержання першої домедичної допомоги. Проте, станом на сьогодні, органи місцевого самоврядування, укомплектували пункти обігріву недостатньо.

Також, керівникам громад та районів доручили невідкладно забезпечити паливно-мастильними матеріалами та генераторами об’єкти, які забезпечать роботу житлово-комунальної сфери в умовах обмеженого енергопостачання та пунктів обігріву.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.