п`ятниця, 1 березня

Колишня модель: що відомо про матір, яку підозрюють у вбивстві доньок у Львівській області

Жінка, кажуть правоохоронці, вистрілила у своїх дітей, а потім застрелилася сама.

Жінка, яку підозрюють у вбивстві двох доньок у Львівській області, — колишня модель. У селі Велика Волосянка, де жінка жила останні кілька років, кажуть, що дивної поведінки за нею ніколи не помічали.

Місцеві ЗМІ вже написали про психічне захворювання у загиблої. Утім, у поліції цю інформацію коментувати відмовилися. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вбивство сталося на базі відпочинку в 125 кілометрах від Львова. За високими дерев’яними воротами одразу кілька будинків для відпочинку. В одній з них і знайшли тіла матері та її двох маленьких донечок. Але жінка, кажуть правоохоронці, вистрілила у них, а потім застрелилася сама.

У поліції кажуть, усі постріли були зроблені з мисливської рушниці, яка лежала поруч із тілом молодої жінки. І впевнено констатують, що саме мати дівчат — єдина підозрювана у злочині.

За даними поліції, цей комплекс відпочинку належить родині померлої і жінка переїхала сюди зі Львова, щоб допомагати з бізнесом. У самому Львові на неї зареєстровані три будівлі. На одній із них — вивіска про продаж.

36-річна мати дівчат вела у соцмережах сторінку, де у більшості дописів писала на тему психології.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.