13-річна дівчинка з Рави-Руської перемогла у нацвідборі дитячого Євробачення

Переможницею національного відбору на дитячий пісенний конкурс Євробачення-2022 стала 13-річна Злата Дзюнька із Рави-Руської. Про це повідомляє Суспільне — пише ZAXID.NET. Фінал нацвідбору конкурсу відбувся у неділю, 18 вересня.

Злата Дзюнька представить Україну 11 грудня у Вірменії

Переможницю визначили у додатковому раунді голосування журі серед п’яти учасників. За результатами онлайн-голосування телеглядачів та оцінок журі Злата Дзюнька та дует «Софії Артеменко та DJ Polіnka» отримали однакову кількість балів. Додатковий бал, який приніс їй перемогу, Злата отримала від журі.

Злата Дзюнька поїде на Євробачення з піснею «Незламна». Дівчина представлятиме Україну на конкурсі 11 грудня у Вірменії.

До складу журі входили Христина Соловій, Мирослава Салій та Анжеліка Рудницька.

Злата Дзюнька живе у місті Рава-Руська, закінчила місцеву музичну школу. Зараз займається у вокальній майстерні Ілларії. Пісню «Незламна» вони написали разом з Ілларією. Злата – учасниця конкурсів і фестивалів Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща).

Нагадаємо, Україна виграла пісенний конкурс «Євробачення» у 2022 році, однак не зможе провести його наступного року через складну безпекову ситуацію. Організатори конкурсу вирішили провести його у Великобританії, представник якої посів друге місце.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.