Львівщина вперше приймає юнацький чемпіонат України з морських багатоборств

аквУпродовж 24-25 вересня ц р. у м. Трускавці на Львівщині триватиме чемпіонат України з морських багатоборств (юнаки, дівчата молодшої вікової групи 2003-2005 р.н.) та всеукраїнські змагання з морських багатоборств «Золота осінь».

Такий спортивний форум Львівщина приймає вперше. Змагання з плавальних та бігових дисциплін відбуватимуться в плавальному басейні «Спортовець» та місцевому курортному парку.

Захід проводиться під егідою Мінмолодьспорту України і Всеукраїнської федерації морських багатоборств та акватлону України й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради.

Змагання особисто-командні. До Трускавця прибуло понад 100 спортсменів, серед яких найчисельніші делегації представили команди м. Києва, Черкаської та Львівської областей. Команду Львівщини репрезентують спортсмени Червонограда та Трускавця.

На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, заступник Трускавецького міського голови Юрій Яворський, заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України Ярослав Гаврих, директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та головний суддя змагань Олена Стадник.

Як зазначив заступник директора ДЮСК «Спортовець» Ігор Гургула, з ініціативою провести відкриту першість України з морських багатоборств та акватлону саме у Трускавці виступив тренер «Спортовця» Андрій Жгута, котрий до того ж очолює федерацію морських багатоборств у Львівській області. Почин підтримали на рівні Федерації морських багатоборств та акватлону України і ось діти та юнаки різного віку вже у курортному гостинному Трускавці.

 

Програма змагань:

24.09. – о 1300  церемонія відкриття,

14 00-1800 плавання на дистанції 100 м.

25.09. – 1000-1400 – біг на дистанції 400 м,

1730 – церемонія закриття змагань і нагородження учасників.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.