Вівторок, 28 травня

Львів’яни просять заборонити купувати новий транспорт без кондиціонерів. Петиція зібрала 500 підписів

Тепер петицію мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР.

Львівський журналіст Андрій Маринюк зареєстрував петицію, щоб заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів. За місяць петиція зібрала необхідні 500 підписів, пише Твоє місто.

За його словами, влітку температура в львівському громадському транспорті може сягати 35-40 градусів. Тож автор пропонує заборонити купувати трамваї, тролейбуси та автобуси, якщо в них відсутня встановлена заводська система кондиціонування та опалення. 

«Також пропоную ввести знижувальний коефіцієнт вартості проїзду для транспорту, в якому відсутнє опалення в зимовий період чи кондиціонування в літній. Та затвердити нормативні показники температури в транспорті для кожної пори року, в разі відхилення від яких застосовувати знижувальний коефіцієнт для всіх транспортних засобів», – вважає автор петиції.

Тепер петицію мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР, і, якщо її підтримають, розробити дорожню карту для її втілення.

Нагадаємо, торік комунальне АТП-1 придбало 100 автобусів МАЗ без кондиціонерів. За словами заступника керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, купляти автобуси з кондиціонерами було б не вигідно, оскільки МАЗ із кондиціонером коштує 160 тисяч євро, а без – 122. Він додав, що у трамваях «Електрон» кондиціонери майже не вмикають, оскільки на них скаржаться люди похилого віку, а інші пасажири – відкривають вікна, що нівелює роботу кондиціонерів.

Додамо, що нові тролейбуси «Електрон», які мають доставити вже восени, повинні бути обладнані кондиціонерами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.