Львів’янка Вероніка Марченко створила на Іграх у Токіо гучну сенсацію

Українка Вероніка Марченко у першому раунді Олімпійських ігор перемогла чинну чемпіонку світу зі стрільби з лука Цзян-Ін Лей з Тайваню, проте припинила боротьбу в 1/16 фіналу.

Про це повідомляє Про Львів з посиланням на Еспресо.TV.

Вероніка Марченко вже у першому раунді зустрілася з чинною чемпіонкою світу Цзян-Ін Лей з Тайваню. Українка несподівано перемогла 6:4 та стала авторкою головної сенсації дня у змаганнях зі стрільби з лука.

Проте, у 1/16 фіналу Марченко вийшла на віцечемпіонку світу кореянку Канг Ченйонг, поступилася 1:7 та вибула з олімпійського турніру.

За п’ять змагальних днів збірна України здобула на Олімпіаді-2020 три бронзові нагороди. Медалі виграли дзюдоїстка Дар’я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів та Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.