Понеділок, 22 липня

Львів’янка Саша Чістова стала однієї з найвпливовіших блогерок світу

Всесвітня премія блогерів відбулася у Каннах, 24 травня, під час Міжнародного Каннського кінофестивалю.

Вперше в історії були нагороджені найкращі та найвпливовіші блогери світу, а відома блогерка зі Львова Саша Чістова стала переможницею World Bloggers Awards 2019 у номінації Best Youth Influencer.

Церемонія World Bloggers Awards, яка відзначила найкращих блогерів світу та яку ЗМІ називають “Оскаром для блогерів”, відбулася вперше в історії, за нею стежили понад 100 мільйонів людей.

На премію номінували блогерів з різних країн: США, Бразилії, Франції, України, Росії, Італії, Великої Британії, Індії, Китаю, ОАЕ.

Їхня діяльність охоплювала різні платформи: Instagram, YouTube та Facebook. Церемонію нагородження транслювали наживо на цифрових каналах світовій аудиторії, а телевізійна версія вийде зовсім скоро.

Саші лише 21 рік, а у неї вже 1,6 мільйона підписників в Instagram та стільки ж на YouTube, де вона уже майже 5 років відверто розповідає про своє життя.

Свій канал на YouTube Саша Чістова зареєструвала, коли навчалася у 10-му класі школи. Набирати популярність канал почав дуже стрімко.

Блогерка зізнається, що ніколи не думала, що ця справа стане її бізнесом, на якому вона зароблятиме на життя.

Зараз Саша  багато часу приділяє своїм сторінкам у соцмережах, де кількість її підписників росте щодня.

Також Чістова завжди наголошує на тому, що глибоко цінує віддачу своїх підписників, які є її джерелом натхнення. Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.