Львів’янка Оксана Бригідир вдруге стала чемпіонкою світу у категорії фітнес-бікіні

Львів’янка Оксана Бригідир вдруге перемогла на чемпіонаті світу із фітнесу у категорії фітнес-бікіні. Цьогоріч міжнародні змагання відбувалися у польському Білостоку.

Вперше вона приміряла чемпіонський титул у 2015. Але тоді перемога була не настільки омріяною. Оксана згадує: «Я якось простіше до цього ставилася. І психологічно було набагато легше, ніж зараз», пише zaxid.net.

Два наступні роки львів’янка фінішувала зі «сріблом». Тож тепер завоювати медаль найвищого ґатунку було для Оксани принциповою метою. І спортсменці вдалося. Її визнали найкращою у зростовій категорії до 169 сантиметрів. Збірній України теж не було рівних у загальнокомандному заліку. Переможниця ділиться враженнями: «Котилися сльози. Їх неможливо було стримати, по гриму все розмазувалося».

Оксана Бригідир

Оксана Бригідир

Також Оксана є володаркою двох престижних нагород «Arnold Classic Europe». Зізнається: «Я мріяла про ці змагання, вони мені снилися. І, в принципі, все вдалося. Я стала абсолютною чемпіонкою на «Arnold» минулого сезону. А цього просто втримала свою категорію».

Після чемпіонату світу львівська атлетка переходить із аматорів у Elite Pro. Конкуренція значно збільшиться, адже там немає зростових категорій. На перемогу усі претендують в загальній групі. Спортсменка розповідає: «Звичайно, там інші критерії оцінювання, трохи інша подача. Але принцип залишається той самий: важливими є пропорції, подача, як ти виглядаєш. Твоє лице, волосся ‒ це все має велике значення».

Тож тепер перед нашою героїнею свіжі виклики. Уже 18 листопада вона виступить на турнірі у новому статусі. Для цього хоче «підсушити» форму. Оксана каже: «Зараз в мене кардіо-навантаження кожного дня по 50 хвилин. А я планую його збільшити на 10 хвилин. В принципі, для мене це нормально. Коли кардіо піде вверх, вуглеводи підуть вниз».

Оксана Бригідир

Оксана Бригідир

Ті, хто добре знають Оксану, не сумніваються, що нове завдання їй під силу. Юлія Дейнега, яка тренується у чемпіонки, говорить: «Вона для мене є прикладом і як спортсменка, і як наставниця. На неї хочеться рівнятися».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.