Понеділок, 17 червня

Львів’янам відшкодують 50% вартості генератора: що відомо

Мешканці багатоповерхівок у Львові зможуть отримати від міста відшкодування 50% вартості генератора.  Таке рішення сьогодні,  4 листопада, ухвалив міський виконавчий комітет.

Про це повідомляє Львівська міська рада, пишуть Львівські новини.

гроші гаманець

З наступного тижня мешканці можуть звертатися у ЦНАПи і подавати заяви на участь у Програмі. Процедура розгляду заяви і прийняття рішення триватиме до 10 днів.

Хто може отримати компенсацію

“ОСББ, управляючі компанії, виконавці житлових послуг будинків, а також ЖБК Львова. Повертаємо 50% коштів від ціни генератора, але не більше 30 тис. грн. Є вимоги до електрогенератора – його номінальна потужність має бути від 3 кВт”, — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як отримати часткове відшкодування

Щоб стати учасником Програми, мешканці спільно з балансоутримувачем будинку спочатку мають оплатити купівлю електрогенератора через банк. Далі, для отримання компенсації, подають через ЦНАП або сервіс електронних звернень на розгляд комісії пакет документів:

  • заяву встановленого зразка на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;
  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера електрогенератора (або інше заводське маркування);
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку;
  • документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).

Перелік учасників, які відповідають усім умовам, складає спеціальна комісія. Протоколи скеровують розпорядникам грошей – районним адміністраціям. Районна адміністрація готує перелік усіх учасників Програми та проєкт розпорядження про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторів.

Програма має діяти до завершення воєнного стану.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.