Понеділок, 17 червня

Львів’янам і гостям міста нагадують про заборону використання феєрверків, салютів та піротехнічних виробів

Управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та ТрО наголошує, що на території Львівської МТГ заборонено використовувати феєрверки, салюти та піротехнічні вироби.

Тож усіх львів’ян та гостей міста застерігають не використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні вироби під час новорічно-різдвяних святкувань, адже саме у цей період, зокрема, стається найбільша кількість пожеж і травм, опіків від піротехніки.

«Звертаємося до усіх мешканців та гостей з проханням не використовувати піротехніку, до суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності – не реалізовувати феєрверки, салюти, піротехнічні вироби та інші засоби піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інші вибухонебезпечні пристрої, а керівників закладів ресторанного господарства – не допускати використання салютів, феєрверків, піротехнічних виробів під час проведення святкових заходів», – наголосили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та ТрО ЛМР.

Нагадаємо, у Львові від 2015 року діє ухвала міської ради № 23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території міста». Відтак, правоохоронні органи притягуватимуть до відповідальності осіб, які продають чи використовують піротехнічні вироби.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.