Львів’ян закликають не вказувати свої адреси на фейкових каналах про відключення світла

Енергетики закликають львівʼян та мешканців області не підписуватися на неофіційні джерела, де нібито повідомляють інформацію про вимкнення електроенергії. Окрім цього, важливо не зазначати вулиць чи точних адрес на цих ресурсах, які не мають стосунку до ПрАТ «Львівобленерго». Про це повідомили у пресслужбі компанії — передає Tvoemisto.tv.

«Це конфіденційна інформація і вона не має бути доступною для всіх, тим більше для ворога. Ви ніколи не знаєте, хто є серед підписників того чи іншого Телеграм-каналу чи хто є адміністратором чату», – йдеться в повідомленні.

Також енергетики зазначають, що ресурси, які  стають джерелом розповсюдження фейкової інформації, здебільшого адмініструються з російської федерації. Аби отримувати інформацію стосовно електропостачання, можна користуватись офіційними ресурсами «Львівобленерго», приміром, сайтом, сервісом «Чому немає світла» чи гарячою лінією у Facebook.

Нагадаємо, що по всій Україні, починаючи з 8 лютого, змінять ліміти споживання. У кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб провести вимірювання фактичного споживання в кожній області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: