Вівторок, 26 вересня

Львів’ян закликають 1 вересня витратити гроші на благодійність замість квітів

Благодійність у День знань – гарний привід навчити дітей бути чуйними та допомогти їхнім онкохворим одноліткам.

Благодійний фонд «Таблеточки» напередодні 1 вересня запрошує дітей, батьків, вчителів і вихователів долучитися до щорічної акції «Благодійність замість квітів» і передати кошти онкохворим дітям. Про це Tvoemisto.tv повідомили у фонді.

«Благодійність у День знань – це чудовий привід навчити дітей бути чуйними та допомогти їхнім онкохворим одноліткам, які зустрінуть цей день у лікарняних палатах, якомога швидше повернутися до дитинства й навчання», – кажуть організатори.

Долучитись до акції можна благодійним внеском на сайті благодійної кампанії. Потім сертифікат про внесок можна роздрукувати і подарувати вчителю або вихователю.

Педагогів закликають написати про підтримку акції на своїй сторінці у Фейсбуці, Інстаграмі або в іншій соціальній мережі. Можна роздрукувати плакати у підтримку акції та повішати на шкільному стенді або в іншому приміщенні.

Додамо, у Львові благодійний фонд «Із янголом на плечі» у межах акції «Благодійність замість квітів» закликає небайдужих львів’ян підтримати 14-річну львів’янку Анастасію Тупісь, яка потребує трансплантації кісткового мозку.

Благодійний фонд «Таблеточки» бореться з дитячим раком в Україні з 2011 року. За цей час фонд надав допомогу понад 3500 дітей на суму 185,9 млн грн. Завдяки цій акції «Благодійність замість квітів» за п’ять років діти отримали допомогу на суму 430 тис. грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.