Вівторок, 26 вересня

Львів’ян закликають поширювати інформацію про соціальні їдальні серед потребуючих

Для потребуючих у Львові щоденно функціонують соціальні їдальні, де кожен може прийти і безкоштовно поїсти та попити гарячого чаю.

Окрім харчування, люди, які з певних причин опинилися у кризових умовах життя, прийшовши у такі пункти, можуть отримати моральну підтримку та спілкування.

Зокрема, благодійні їдальні на щоденній основі забезпечують харчуванням потребуючих львів’ян. Як розповіли в управлінні соціального захисту ЛМР, у Львові щоденно функціонують їдальня святого Йосифа, що на вул. Б. Хмельницького, 189,а (організатор – згромадження сестер «Мілес Єзу») та соціальна їдальня на вул. Городоцькій, 319,а (організатор – храм Христового Воскресіння спільно з міським управлінням соціального захисту). Також щочетверга, у сквері біля Порохової вежі, функціонує мобільний пункт харчування, який організовує ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» спільно з міським управлінням соціального захисту.

Читайте також: Де у Львові здати вживані речі та одяг для безпритульних. Перелік адрес

Оскільки потребуючі часто не знають, де можуть знайти прихисток у таку холодну пору, львів’ян просять інформувати їх про діяльність соціальних їдалень. Також кожен, за можливості, може роздрукувати перелік адрес і розклеїти на вулиці.

соціальні їдальні

соціальні їдальні

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.