Вівторок, 28 травня

Львів вже став містом-мільйонником, – Садовий

У Львові налічується вже близько мільйона мешканців, з урахуванням внутрішньо-переміщених осіб. Про це міський голова Львова Андрій Садовий сказав 16 червня, в ефірі програми «Акценти Твого міста».

«Якщо враховувати людей, які до нас приїхали, то ми вже фактично є містом-мільйонником. Дивіться, сьогодні ми маємо 150 000 українців, які знайшли тут прихисток. Понад 100 000 офіційно зареєстровані, решта не реєструється. Це люди, які чомусь не хочуть цього робити, але живуть тут», – зазначив мер.

За його словами, до Львова переїхало багато установ, організацій, бізнесів та мистецьких середовищ. Серед останніх, зокрема, й Харківська академія мистецтв та Харківська школа архітектури.

«З одного боку це накладає на нас особливі зобов’язання, тому що ми сприймаємо всіх як рідних. Навіть підготували додаткові місця, якби виникла потреба приймати людей з Херсона. Виглядає так, що поки що такої потреби нема. Плануємо, виходячи з того, що у майбутньому Львів стане містом-мільйонником, бо кількість населення тільки зростатиме», – додав Андрій Садовий.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.