п`ятниця, 21 червня

Львів визнано містом, де найкраще знають англійську мову

З початку повномасштабного вторгнення українці почали більше вчити іноземні мови у 2022 році. Так, містами, де найкраще знають англійську визнано Львів, Запоріжжя, Київ, Дніпро та Харків, повідомляє Lviv1256 з посиланням на osvitoria.media.

Найгірше володіють англійською в Сімферополі та Рівному. Серед областей лідерство утримують в Хмельницькому, Львівському, Київському, Полтавському та Запорізьму регіонах, а от Крим та Херсонська область показали найнижчі показники.

За даними міжнародного рейтингу знання англійської мови «EF EPI» Україна піднялась на 35 сходинку в світі за рівнем володіння мовою «Туманного Альбіону». Ще в 2021 році держава посідала 40-е місце. Тоді як найнижчий показник нашої країни був зафіксований у 2019 році – 49 місце зі 100 країн, в яких проводилось дослідження.

За даними аналітиків, попит на репетиторів з англійської суттєво зріс саме після початку широкомасштабного вторгнення. При цьому, якщо минулі роки репетиторів для дорослих і дітей шукали в співвідношенні приблизно 50:50, в 2022 році пропорція суттєво змістилась. Наразі приблизно 60% всіх запитів припадає на пошук викладача англійської саме для дорослих.

Найчастіше українці потребують репетитора на рівень В1-В2 (Intermediate). При цьому більше половини шукачів віддає перевагу онлайн-навчанню. Переважання в запитах на дистанційне навчання почалося після початку пандемії, а війна суттєво прискорила цей процес.

Як свідчать дані, вартість занять з репетитором зросла несуттєво. Якщо в 2021 році урок англійської в середньому коштував 189 грн., торік одне заняття з репетитором обходилось у 214 грн. Репетиторство, як роботу чи додатковий заробіток, найчастіше обирають жінки. Так, серед зареєстрованих на сервісі BUKI вчителів англійської мови чоловіки складають лише 12%.

Найбільше запитів на репетиторів з англійської мови є у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові. У 2022 році особливо стрімко зросла кількість шукачів у Закарпатській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. За даними EF EPI у віковому розрізі найкраще англійську мову знають українці у віці від 20 до 30 років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.