Львів став найспортивнішим містом України

У Києві місту Львову присвоїли звання «Найспортивніше місто України».

«Це велике для нас досягнення і достойний підсумок нашої роботи. Це підтвердження того, що ми рухаємося в правильному напрямку. За короткий період часу ми змогли здобути важливі для популяризації нашого міста нагороди, а саме – Молодіжна столиця України та найспортивніше місто України. Ми рухаємося як в напрямку підтримки тренерів, які виховують майбутніх олімпійців, так і в напрямку підтримки спортсменів, які вже досягли висот спорту та їхніх наставників.

Завдяки програмі «Відкриті Кубки Львова» наше місто знають по всій Україні і за її межами. Головним завданням проведення Відкритих Кубків Львова – це організація спортивних змагань федераціями з різних видів спорту на найвищому організаційному та спортивному рівні. Залучення максимальної кількості глядачів. «Відкриті Кубки Львова» мають бути спортивною візитівкою нашого міста. В нас багато планів щодо оптимізації роботи вже існуючої системи спорту, щоб вивести спорт на якісно інший рівень», – розповів начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін.

Нагадаємо, Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) визнала Львів найспортивнішим містом України. АСЖУ регулярно підбиває підсумки року та обирає найкращі спортивні видання, проекти, акції тощо. Серед переможців за 2017 рік, які відзначила спілка, статус «найспортивнішого міста» отримав Львів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.