Понеділок, 25 вересня

Львів проголосував би за приєднання до росії, – екс-“регіонал” Царьов

Колишній народний депутат України від “Партії регіонів” Олег Царьов, який після початку агресії Кремля втік на його територію, вважає, що росія в економічному плані переважала Україну, відтак, з цієї причини, навіть Львів би хотів до неї приєднатися.

Таку заяву він зробив у коментарі російському виданню Примєчанія, передає 24 канал.

“Україна в економічній сфері сильно відставала від росії. За дуже багатьма моментами Україна була росією п’ять-сім років тому. Але і в Україні, і в росії будувалося капіталістичне суспільство, просто росія пішла далі. І навіть під час скорочення соціальних програм, росія була більш багатою країною, і різні пільгові виплати в ній були вищими, аніж в Україні часів Януковича”, – зауважив колишній нардеп.

Щоправда, за його словами, більшість на так званому референдумі нібито підтримала “входження” не у росію, а повернення в СРСР.

“Росія є багатшою державою, аніж Україна. І в той момент часу, без сумніву, якби провели референдум по всій Україні, то і Львів проголосував би за приєднання до росії. Тому що переважна більшість населення обирає, де краще, де ситніше. Ідеологія – фактор другорядний. Подивіться статистику, хто під час війни йшов у партизани, а хто у поліцаї”, – додав Царьов.

Крім того, на його переконання, нинішня росія багато у чому поступається Радянському Союзу в економічному плані та може лише спільно з Бразилією, Китаєм, Аргентиною, Індією вибудовувати якусь альтернативу.

“Тому Донецька та Луганська “республіки”, будучи сателітом капіталістичної росії, побудувати у себе Радянський Союз не зможуть. Це утопія”, – резюмував колишній член “Партії регіонів”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.