Львів потрапив у помаранчеву зону через ситуацію з Covid-19. Що це означає

До жовтої зони – Жовківський, Яворівський та Кам’янко-Бузький райони.

Львів увійшов до помаранчевої зони за епідситуацією з Covid-19. Таке рішення сьогодні, 31 липня, ухвалила Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр КМУ Олег Немчінов, пише Твоє місто.

До помаранчевої зони також увійшли Миколаївський, Перемишлянський та Пустомитівсткий райони Львівської області. До жовтої зони – Жовківський, Яворівський та Кам’янко-Бузький райони. Всі інші райони потрапили у зелену зону.

Це рішення запрацює з 3 серпня. Його переглядатимуть кожного тижня по п’ятницях. Якщо регіон увійшов у помаранчеву зону, це означає, що забороняється:

  • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори;
  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

У жовтій зоні забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Перейти з однієї зони в іншу регіон може, якщо 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників. Із 1 вересня в Україні обіцяють відкрити всі школи, крім регіонів червоної зони.

Нагадаємо, що карантин в Україні через пандемію Covid-19 запровадили 12 березня.  Сьогодні Кабмін продовжив його до 31 серпня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.