Львів перехопив у Одеси туристичний потік – думка медіаексперта

NUEHyf2-YzIГоловний редактор журналу та сайту «Новий Час», екс-головний редактор журналу «Кореспондент» (2003-2013 роки) порівняв Одесу і Львів під час Львівського медіафоруму 2016 на цьому тижні, де він вів секцію про створення якісного видання:

«Приїхав до Львова на медіа-форум, відпрацював, виступив. Сиджу в центрі і спостерігаю, як Львів перехопив у Одеси безумовну першість відразу в декількох категоріях – в званні головного туристичного напрямку країни, кращого напрямку на один вікенд, головного міста для конференцій різного роду і тд. Основні потоки туристів – Київ та інші міста-мільйонники, поляки, німці.

При цьому в Одесі є море, історія, відмінні ресторани і свій колорит.

Поки мер Одеси пан Труханов колекціонує громадянства різних країн, львів’яни нарощують потоки туристів ».

У його стрічці – свіжі фото з вуличок Львова, де не знайти дерев’яних помостів, заборів та кафе-сараїв, що закривають більше половини тротуару. Також в історичному центрі Львова не знайти будівлю вище 9-10 поверхів.

Нагадаємо, що завтра одесити буду протестувати проти закону щодо «зонування Одеси», який узаконить забудову на пляжах Одеси, висоток на Французькому бульварі і в центральній частині міста.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: