Львів очолив рейтинг найпопулярніших і найдешевших міст для поїздок на вікенд

Сервіси Airbnb та Post Office Travel Money склали спільний рейтинг європейських міст, які є найбільш популярними серед їх користувачів для проведення вікенду. Львів очолив цей рейтинг як найпопулярніше і найдешевше місце для подорожі.

За вікенд на двох британці витратять у Львові в середньому 137 фунтів, пише zaxid.net.

«Отримані результати показують, що все більша кількість відпочиваючих у Великобританії замінює таких європейських фаворитів, як Париж та Амстердам, не набагато дешевшу альтернативу. Очолює перелік ТОП-10 найпопулярніших напрямків місто Львів, Україна», — йдеться у повідомленні Airbnb.

Львів став першим містом для так званих «святкових вихідних» — поїздок, які здійснюють люди, щоб відсвяткувати випускний чи день народження. Окрім того рейтинг складався і по вартості вікенду, відтак наше місто стало найдешевшим. До десятки увійшли також Тірана, Катовіце, Антарія, Барі, тощо.

«Львів розглядає туризм як галузь економіки, завдяки якій створюються тисячі робочих місць і активно розвивається малий та середній бізнес. Тому для Львова потрапляння у цей рейтинг — це більша привабливість міста.

Тим паче місто має добре сполучення двома перевізниками до Лондона. І це вже сьогодні дає додатковий бум у розвитку ділових зв’язків між двома містами», — прокоментував Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Окрім того рейтинг складався і по вартості вікенду.

Було враховано: пляшка ігристого вина (750 мл), коктейлі для двох,  вечеря на двох (три страви) з пляшкою (локального/домашнього вина), сніданок на двох,  трансфер з аеропорту до центру міста на двох, цілодобовий проїзний на двох, оренда велосипеда (один день) для двох, відвідування туристичних об’єктів, музею, картинної галереї для двох, проживання в Airbnb на дві ночі на двох.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.