Лоукост Ryanair запустить рейси зі Львова у 2017 році

У четвер, 2 лютого, член правління авіакомпанії Ryanair Юліуш Коморек у інтерв’ю польському порталу fly4free підтвердив інформацію, що компанія планує запустити рейси з України, зокрема зі Львова, у 2017 році.

літак Ryanair

На запитання журналіста чи правда, що авіакомпанія планує запустити рейси зі Львова та інших українських міст, Юліуш Коморек відповів: «Я думаю, що так, і незабаром ми оголосимо щось щодо цього напрямку».

«Україна – це великий ринок з не дуже привабливою транспортною мережею і непередбачуваними ситуаціями на кордоні. Я не можу сказати, чи ми увійдемо до України до кінця цього зимового сезону, чи до наступного літнього сезону. Звичайно, ми будемо брати до уваги запровадження маршрутів з України в Польщу, але й також у інші європейські країни», – додав Юліуш Коморек.

Додамо, що згідно з авіаційними правилами зимовий сезон триває з жовтня до березня, а літній – з квітня до вересня.

Напередодні в ефірі телеканалу «24» міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що восени до Львова прийде новий лоукост, який здійснюватиме рейси у країни ЄС. Однак Омелян відмовився вказувати назву авіакомпанії, називаючи цю інформацію конфіденційною на час переговорів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.